سرمایه گذاری کبک آخرین روش سرمایه گذاری بدون تعهد به خرید و راه اندازی بیزنس

همانطور که قبلا نیز به اطلاع شما عزیزان رسید، با بازگشایی روش سرمایه گذاری کبک در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۶ ، این بار، بانکها و موسسات مالی و اعتباری در پی استمرار تحریم ها، بیش از پیش، در صدد محدود نمودن پذیرش پرونده های ایرانیان به آن دسته از ایرانیانی  هستند که تمامی درآمد مالی و سابقه مدیریتی خود را در ۱۰ سال گذشته در خارج از ایران کسب نموده اند، این شاید آخرین باری باشد که پرونده متقاضیان ایرانی از داخل ایران برای این روش به راحتی، پذیرفته خواهد شد.

در حال حاضر روش سرمایه گذاری کبک تنها روشی است که متقاضیان آن نیازی به دانش زبان انگلیسی و یا فرانسه نداشته و می توانند بدون ارایه طرح توجیهی اقتصادی و سفر تحقیقاتی و یا نیاز به چک شدن حسابرسی های مالیاتی توسط حسابداران کانادا اقدام به ارسال پرونده نمایند. متقاضیان در صورت قبولی موفق به اخذ اقامت دايم کانادا خواهند شد. در حالیکه در بسیاری دیگر از روشهای کارآفرینی و سرمایه گذاری، اقامت منوط به سرمایه گذاری و راه اندازی بیزینس موفق در کانادا خواهد بود.

 علاوه بر تمامی نکات مثبت مذکور در بالا، روش سرمایه گذاری کبک تنها روش تجاری است که متقاضیان نیاز به شرکت در سیستم قرعه کشی که چند سالی است به عنوان سیستم پذیرش پرونده ها توسط اکثریت استانهای کانادا اجرایی شده، ندارند.

شرکت بانیان سعادت با بهره گیری از سالها تجربه در زمینه تکمیل و ارسال موفق پرونده های سرمایه گذاری کبک، در این دور نیز موفق به اخذ ظرفیت بالایی گشته و کارشناسان این شرکت در هر دو دفتر تهران و کانادا آماده پاسخگویی به سوالات و ارایه راهنمایی به شما عزیزان می باشند

  1. رضا جلیلیان

   10 مهر, 1396 ساعت 21:57

   برای سرمایه‌گذاری کبک
   تا کی فرصت هست

   پاسخ
   1. بانیان سعادت

    12 مهر, 1396 ساعت 18:32

    با توجه به این امر که به پایان سال ۲۰۱۷ نزدیک می شویم و جمع آوری مدارک برای متقاضیان سرمایه گذاری نیاز به زمان کافی داشته، می بایست هر چه زودتر نسبت به تشکیل پرونده اقدام فرمایید.

    پاسخ

*

*
code

[ قوانین دیدگاه ها ]