روشهای مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۷

با توجه به تغییرات فراوان در روش های مهاجرتی در چند سال اخیر و باز و بسته شدن بسیاری از روش ها، بر آن شدیم که در متنی کوتاه تمامی روشهای مهاجرت به کانادا در سال 2017 که متقاضیان می توانند از طریق آنها اقدام نمایند را نام برده ولینک آن روش بعلاوه توضیحی کوتاه از آن روش را برای شما عزیزان قرار دهیم.

 • روش سرمایه گذاری کبک: این روش ویژه مدیران و صاجبان بیزینس می باشد. متقاضیانی که دارای سرمایه ای بیش از ۱.۶ میلیون دلار هستند می توانند از این روش اقدام نمایند. این روش در بهار 2017 بازگشایی می شود.
 • روش تخصصی استان نوااسکوشیا: این روش ویژه متخصصانی است که در لیست مشاغل مورد نیاز این استان قراردارند. برای اقدام از این روش نیازی به داشتن پیشنهاد کار از این استان نمی باشد و داشتن حداقل IELTS 6 الزامی است.
 • مهاجرت از طریق اخذ پیشنهاد کار: مهندسی عمران، معماری، مکانیک، برق و کامپیوتر و همچنین تکنسین های فنی، مشاغل مهارتی نظیر جوشکاری، تعمیرات، لوله کشی، کاشی کاری، آشپزی و … می توانند از طریق این روش در کمتر از یک سال و با دانش ابتدایی زبان، برای خود و خانوادشان اقامت دایم کانادا را دریافت نمایند.
 • روش تخصصی کبک : این روش در بهار 2017 مجددا باز می شود. این روش برای افراد متخصصی است که در لیست مشاغل این استان قرار می گیرند. با توجه به تغیرات جدید در این روش بسیاری از افراد می توانند بدون دانش زبان فرانسه از این روش اقدام نمایند.
 • روش خود اشتغالی فدرال: در این روش نیازی به دانش زبان انگلیسی وجود ندارد. طراحان کامپیوتری، ورزشکاران، هنرمندان، نویسندگان، مترجمان، طراحان دکوراسیون داخلی و … می توانند از طریق این روش اقدام نمایند.
 • روش تجاری منیتوبا: در این روش افراد باید با توجه به شرایط مورد نیاز امتیازات لازم را کسب نمایند. از فاکتور های مورد نیاز این روش می توان به: سن، دانش تجاری، سابقه مالکیت بیزینس و یا مدیریت ارشد، میزان دارایی و سطح زبان اشاره کرد. حداقل دارایی برای این روش 350 هزار دلار می باشد.
 • ویزای تحصیلی کانادا: افرادی که علاقمند به ادامه تحصیل در کانادا می باشند، می توانند در رشته های موجود با توجه به شرایط خاص پذیرش از طریق شرکت بانیان سعادت اقدام نمایند.
  دوره لیسانس – دانشگاه هنر و معماری ونکوور: طراحی گرافیک ، برنامه نویسی بازی، طراحی داخلی
  دوره لیسانس– دانشگاه کانادا وست در مرکز ونکوور: رشته تجارت و مدیریت
  مقطع فوق لیسانس – دانشگاه کانادا وست در ونکوور: رشته مدیریت و MBA

جهت ارزیابی شرایط خویش می توانید با پر نمودن فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا و یا تماس با یکی از دفاتر بانیان سعادت از واجد شرایط بودن خود در این روش و دیگر روش های مهاجرتی آگاه گردید. شما همچنین می توانید سوالات خود در زمینه مهاجرت به کانادا را از طریق صفحه پرسش از شما، پاسخ از ما مطرح نمایید.

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.

[ قوانین دیدگاه ها ]