مهاجرت به کانادا از روش تخصصی استان بریتیش کلمبیا

روش تخصصی بریتیش کلمبیا یکی از سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا برای افراد متخصص، نیمه متخصص و مدیران می باشد.

مهندسان، صاحبان برخی از بیزینس ها، پزشکان، داروسازان، دندان پزشکان، صاحبان رستوران ها، کارشناسان بازرکانی، مدیران اداری و حسابداران، آشپزها، متخصصان کارهای ساختمانی (لوله کشی، برقکاری، نجاری و…) و  خیلی از مشاغل دیگر می توانند از طریق این روش در کمتر از یک سال و نیم و با داشتن ۲ سال سابقه کاری در زمینه تخصص خویش، برای خود و خانوادشان اقامت کانادا را دریافت نمایند.

متقاضیان می توانند با ارایه مدارک بیزینسی، کاری و یا تخصصی خود از طریق برنامه تخصصی بریتیش کلمبیا (Express Entry British Columbia Skilled Workers) به کانادا مهاجرت کنند.

نیاز های اقدام از روش تخصصی استان بریتیش کلمبیا به شرح زیر می باشد:

  • داشتن پیشنهاد کار از کارفرمایی در استان بریتیش کلمبیا
  • ۲ سال سابقه کار در زمینه کارپیشنهادی
  • آشنایی متوسط به زبان آنگلیسی
  • تحصیلات کارشناسی

در این روش شرکت بانیان سعادت بر اساس توانایی های شما کارفرمایی در کانادا (استان بریتیش کلمبیا) پیدا کرده که به تخصص شما نیاز داشته باشد. سپس در خواست کاری از کارفرمای کانادا برای شما دریافت شده و پرونده شما جهت مهاجرت به کانادا به اداره مهاجرت استان بریتیش کلمبیا جهت کسب مجوزهای لازم ارسال می شود. پس از دریافت تاییدیه های لازم، شرکت بانیان سعادت از طریق مسیر ورود پیشتاز یا همان Express Entry برای اقامت دایم شما و خانوادتان اقدام خواهد کرد.

به دلیل پیچیدگی های این روش و سختی پیدا کردن کارفرمایی که نیاز به تخصص متقاضی در این استان دارد، شرکت بانیان سعادت تنها شرکتی است که روش تخصصی استان بریتیش کلمبیا را در اختیار متقاضیان در ایران قرار داده و این برنامه در حال حاضر سریع ترین روش کسب اقامت کانادا می باشد.

جهت بررسی شرایط خود در این روش لطفا با یکی از دفاتر ما تماس گرفته و یا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید.

شما همچنین می توانید سوالات مهاجرتی خود را از طریق صفحه پرسش از شما، پاسخ از ما مطرح نمایید.


مشاهده این صفحه به زبان English