روش تخصصی نووااسکوشیا

این روش جهت مهاجرت نیروی متخصص با تحصیلات دانشگاهی به استان نووااسکوشیا در کانادا می باشد.

افراد واجد شرایط در این روش مهاجرتی باید از طریق مسیر ورود پیشتاز و یا همان Express Entry برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند. برای جلوگیری از ایجاد وقفه طولانی در بررسی پرونده ها روش تخصصی استان نووااسکوشیا معمولا در طول سال به تناوب باز و بسته می شود.

متقاضیان مهاجرت از روش نوااسکوشیا در سال ۲۰۱۸ بر اساس شش معیار ارزیابی می شوند. این معیارهای انتخابی نشانگر این است که آیا متقاضی می تواند برای مهاجرت به کانادا اقدام کند یا خیر. متقاضی جهت دریافت ویزای دائم از این روش نیاز به کسب ۶۷ امتیاز دارد که بر اساس معیار های ذیل امتیازبندی می شود :

علاوه بر کسب ۶۷ امتیاز متقاضیان همچنین باید بتوانند نشان دهند که دارای ۱ سال سابقه کار (۱۵۶۰ ساعت کار یا بیشتر) در ۱۰ سال گذشته  در یکی از ۱۶ شغل مورد نیاز استان نووااسکوشیا در کانادا هستند. از دیگر شروط اقدام از این روش حداقل سطح زبان CLB 7 یا همان IELTS 6 در تمامی توانایی ها (شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب) می باشد.

افرادی که دارای پیشنهاد کار از کارفرمایی در استان نووااسکوشیا هستند که به تاییدیه وزارت کار کانادا رسیده باشد لزومی ندارد که در لیست مشاغل این استان قرار بگیرند.

جهت ارزیابی شرایط خویش جهت مهاجرت به کانادا از این روش، لطفا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کرده و یا با یکی از دفاتر ما تماس بگیرید. شما همچنین می توانید سوالات خود در زمینه مهاجرت به کانادا را از طریق صفحه پرسش از شما، پاسخ از ما مطرح نمایید.

جهت کسب اطلاعات جامع درباره این استان و شهر های اصلی آن می توانید به صفحه درباره استان نووااسکوشیا مراجعه نمایید.