درباره شرکت مهاجرتی بانیان سعادت

شرکت بانیان سعادت ارایه کننده خدمات مهاجرتی به متقاضیانی است که قصد اقامت در کشور کانادا را دارند.

مهاجرت به کشور کانادا و تصمیم گیری در این باره گام بزرگی برای کسانی است که رویای زندگی بهتر در کانادا را در سر می پرورانند، همچنین اطمینان از این امر که پروسه مهاجرتی بدون هیچ مشکل و با موفقیت طی خواهد شد از اهمیتی اساسی برای متقاضیان برخوردار است.

استخدام مشاور مهاجرتی متخصص و صالح می تواند نقش مهمی در رسیدن شما به این رویا و تسهیل ورودتان به زندگی جدید در کانادا ایفا کند. با استخدام مشاور مهاجرتی، شما می توانید درصد قبولی پرونده مهاجرتی خودر را توسط افسر اداره مهاجرت کانادا افزایش دهید. رد شدن پرونده عموما به دلیل اشتباهات رایجی است که متقاضیان در حین تهیه و تکمیل پرونده مهاجرتی خود مرتکب می شوند. علاوه بر این، قوانین مهاجرتی کانادا و تحقیق در این زمینه می تواند برای متقاضیان به موضوعی بسیار پیچیده تبدیل شود، خصوصا به این دلیل که بار اثبات واجد شرایط بودن و دارا بودن تمامی معیارهای لازم برای مهاجرت و کسب شهروندی کشور کانادا بر عهده خود متقاضی خواهد بود.

چنانچه قصد مهاجرت به کانادا برای اقامت دایم، اسپانسر کردن یکی از اعضای خانواده تان از خارج از کشور و یا تصمیم به اخذ اقامت موقت از طریق ویزای موقت کار، دانشجویی و توریستی را دارید، شرکت مهاجرتی بانیان سعادت می تواند در طول روند مهاجرت همراه شما بوده و پرونده مهاجرت کانادا شما را به کامل ترین وجه مورد نظر به مقامات سازمان مهاجرت کانادا ارسال نماید.

هدف اولیه و اصلی شرکت و تیم مهاجرتی بانیان سعادت ارایه سرویس مهاجرتی در جهت کمک به پرونده مهاجرت شما و کسب اطمینان از این امر است که متقاضیان مهاجرت به کانادا موفق به اخذ ویزای اقامت دایم و یا موقت خواهند شد.

خانم شیرین اداره چی گیلانی، وکیل مهاجرتی و مشاور ارشد شرکت بانیان سعادت بوده و با بهره گیری از سالها تجربه در زمینه مهاجرت، همراه با تیم بانیان سعادت آماده ارایه خدمات تخصصی ومشاوره در تمامی زیر مجوعه های مهاجرت به کشور کانادا می باشد .

خانم اداره چی گیلانی، عضو شورای کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت (ICCRC) با شماره  عضویت R410143 می باشد. این شورا از تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۱و در پی اعلام سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا،  به عنوان تنها سازمان نظارتی، ناظر بر نحوه عملکرد مشاوران مهاجرتی شناخته می شود. تعیین این سازمان به این معنا است که تنها مشاورانی که عضو فعال این شورا هستند می توانند از نظر قانونی خدمات مهاجرتی در قبال دریافت حق الوکاله ارایه نموده و متقاضیان مهاجرت به کانادا را نمایندگی کنند.

ما در شرکت بانیان سعادت می دانیم که هیچ  تبلیغی بالاتر از داشتن یک مشتری رضایتمند نیست.

برای ارزیابی شرایط خویش جهت مهاجرت به کانادا، لطفا فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کرده و یا با یکی از دفاتر ما تماس بگیرید. شما همچنین می توانید سوالات خود در زمینه مهاجرت به کانادا را از طریق صفحه پرسش از شما، پاسخ از ما مطرح نمایید.

« هدف ما، سعادت شما »