آخرین به روز رسانی وجوه مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸

دولت کانادا آخرین به روز رسانی وجوه مورد نیاز برای متقاضیان زیر گروه های نیرو های متخصص  و کارگران مهارتی و نیروهای با تجربه کانادایی را اعلام کرد .
در ابتدای هر سال و با توجه به میزان تورم، دولت کانادا میزان توانایی مالی مهاجران را با تناسب به تعداد افراد خانواده متقاضیان تعیین می نماید.

با اینکه این افزایش به نظر، بسیار اندک و در کل کمی بیشتر از ۱٪ بوده، با این حال ممکن است این افزایش نرخ ،واجد شرایط بودن برخی از متقاضیان را تحت تاثیر خود قرار دهد . در نتیجه به تمامی متقاضیان توصیه می شود که توانایی مالی خود را بر اساس جدول ۲۰۱۸ که در پایین ذکر گردیده سنجیده و اطمینان حاصل نمایند که از توانایی مالی لازم برخوردار می باشند.

این وجوه برای مهاجران جدید و خانواده های آنها به عنوان مبلغی که در ابتدای ورود برای شروع زندگی و وفق پیدا کردن با محیط جدید و پرداخت هزینه های ابتدایی مانند هزینه اقامت، تعیین می شود.  این پول را نمی توان از شخص دیگری قرض گرفت. این وجوه می تواند در قالب:

۱.: وجوه نقدی

۲: اسنادی که سرمایه قابل نقل و انتقال شما را نشان می دهد (مانند سهام -اوراق قرضه- صورتحساب ها و غیره ) و یا

۳: اسنادی که تضمین پرداخت مبالغی پول به شما می باشد (مانند حواله های بانکی ،چک ، چک های مسافرتی) باشند.

متقاضیان همچنین می توانند مدارک و مستندات مالی همسر خود را ارایه دهند به شرط آنکه وجوه ارایه شده به اندازه مورد نیاز اولیه فرد در کانادا کافی و حمایت کننده باشد . این وظیفه بر عهده خود متقاضی میباشد که به اندازه کافی از حمایت مالی در کانادا برخوردار باشد، همچنین الزامی است که این بودجه در دسترس و قابل انتقال باشد و در گرو وام و تعهدات دیگر نباید باشند .

وجوه باید هم در زمان ارایه درخواست و هم در زمان صدور ویزای اقامت دایم متقاضی و همراهان موجود باشد.

وجوه مورد نیاز از ۱۹ ژانویه ۲۰۱۸

همه وجوه مورد نیاز باید برابر و یا بیشتر از مبالغ ذکر شده برای هر خانواده باشد . تمامی مبالغ به دلار کانادا می باشند.

تعداد افراد خانواده مبلغ مورد نیاز
۱ $۱۲٫۴۷۴
۲ $۱۵٫۵۳۰
۳ $۱۹٫۰۹۲
۴ $۲۳٫۱۸۱
۵ $۲۶٬۲۹۱
۶ $۲۹٫۶۵۲
۷ $۳۳٫۰۱۳
برای هر فرداضافه $۳٫۳۶۱

 

*

*
code

[ قوانین دیدگاه ها ]