بازگشایی روش سرمایه گذاری کبک از خرداد

همانطور که قبلا نیز به اطلاع شما عزیزان رسید، روش سرمایه گذاری کبک در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۶ مجددا آغاز به پذیرش پرونده جدید خواهد نمود. با توجه به این امر که، بانکها و موسسات مالی و اعتباری در پی استمرار تحریم ها، بیش از پیش، در صدد محدودنمودن پذیرش پرونده های ایرانیان به آن دسته از ایرانیانی  هستند که تمامی درآمد مالی و سابقه مدیریتی خود را در ۱۰ سال گذشته در خارج از ایران کسب نموده اند، این شاید آخرین باری باشد که پرونده متقاضیان ایرانی از داخل ایران برای این روش به راحتی، پذیرفته خواهد شد.

در حال حاضر روش سرمایه گذاری کبک تنها روشی است که متقاضیان آن نیازی به دانش زبان انگلیسی و یا فرانسه نداشته و می توانند بدون ارایه طرح توجیهی اقتصادی و سفر تحقیقاتی و یا حتی تعهد به سرمایه گذاری اقدام به ارسال پرونده نمایند.

 علاوه بر تمامی نکات مثبت مذکور در بالا، روش سرمایه گذاری کبک تنها روش تجاری است که متقاضیان نیاز به شرکت در سیستم قرعه کشی که چند سالی است به عنوان سیستم پذیرش پرونده ها توسط اکثریت استانهای کانادا اجرایی شده، ندارند.

شرکت بانیان سعادت با بهره گیری از سالها تجربه در زمینه تکمیل و ارسال موفق پرونده های سرمایه گذاری کبک، در این دور نیز موفق به اخذ ظرفیت بالایی گشته و کارشناسان این شرکت در هر دو دفتر تهران و کانادا آماده پاسخگویی به سوالات و ارایه راهنمایی به شما عزیزان می باشند

  1. Aria

   21 مرداد, 1396 ساعت 01:19

   با سلام و خسته نباشيد
   من در حال حاضر در ايران نيستم ميخواستم بدانم با پاسپورت عراقي هم ميشود اين روش مهاجرت را انتخاب كرد يا نه ؟
   و چه مقدار سرمايه لازم است براي اين كار (سرمايه به دلار امريكا )
   با تشكر

   پاسخ
   1. بانیان سعادت

    21 مرداد, 1396 ساعت 01:57

    با سلام
    در خصوص کسب اطلاعات در مورد کلیت روش می توانید به صفحه مربوط به مهاجرت کبک از روش سرمایه گذاری ، موجود بر روی وب سایت مراجعه فرمایید.

    پاسخ

*

*
code

[ قوانین دیدگاه ها ]