اخذ پیشنهاد کاری در شغل آشپزی و مدیریت رستوران در شهر ونکوور

شرکت بانیان سعادت می تواند برای متقاضیان مهاجرت به کانادا که در رشته آشپزی و یا مدیریت رستوران سابقه کار و یا مدرک تحصیلی دارند از طریق اخذ پیشنهاد کار اقامت دایم کشور کانادا را دریافت نماید.

برای اقدام از این روش داشتن دانش سطح زبان در سطح ابتدایی الزامی است. با توجه به محدودیت در تعداد شغل های موجود و تقاضای بالا، از افراد واجد شرایط درخواست می شود که در اولین فرصت با دفتر تهران شرکت بانیان سعادت تماس حاصل نمایند.

  1. ارش

   10 مرداد, 1396 ساعت 15:20

   10 سال در کار رستورن داری مشغولم

   پاسخ
   1. بانیان سعادت

    20 مرداد, 1396 ساعت 03:28

    لطفا در خصوص داشتن شرایط کاری و تحصیلی مناسب در این خصوص با دفتر تهران تماس حاصل نموده و با ارایه شرایط در خواست وقت مشاوره حضوری داشته باشید.

    پاسخ
  1. کبری ورسه

   27 تیر, 1396 ساعت 12:44

   سلام وقت به خیر من و شوهرم هر دو کارشناس ارشد کشاورزی هستیم و دارای یک شرکت خدمات بیمه کشاورزی هستیم که به مدت ۱۳ سال این شرکت را اداره میکنیم همچنین دارای یک فروشگاه سموم کشاورزی هم هستیم که به مدت ۱۴ سال مجوز داریم.همچنین الان به مدت ۱ سال هست که شوهرم یک کترینگ را نیز اداره میکند که این کترینگ متعلق به خودمون میشه می خواستم ببینم ما میتونیم از این طریق اقدام به مهاجرت کنیم

   پاسخ
   1. بانیان سعادت

    20 مرداد, 1396 ساعت 03:34

    با سلام و احترام
    لطفا در صورت تمایل در خصوص واجد شرایط بودن به اقدام از این طریق با دفتر تهران تماس حاصل فرموده و ضمن ارایه مشخصات فردی ، تحصیلی و کاری درخواست تعیین وقت برای مشاوره حضوری داشته باشید.
    باتشکر

    پاسخ
  1. اعظم شمس آبادی

   14 تیر, 1396 ساعت 20:44

   شغلم آشپزی هست و5سال سابقه کارحرفه ای دارم

   پاسخ
   1. بانیان سعادت

    20 مرداد, 1396 ساعت 03:43

    در خصوص ارزیابی شرایط کاری، فردی و تحصیلی لطفا از فرم ارزیابی رایگان استفاده نموده و یا با دفتر تهران تماس حاصل فرموده در صورت واجد شرایط بودن برای شما وقت حضوری تعیین خواهد شد. با تشکر

    پاسخ

*

*
code

[ قوانین دیدگاه ها ]