آیا تغییرات پیشنهادی وزیر مهاجرت کبک، عملی خواهد شد؟

با توجه به رایزنیهای صورت گرفته، به نظر می رسد که این احتمال وجود دارد که پیشنهاداتی که  وزیر مهاجرت استان کبک در تاریخ ۲۸ مارس منتشر کرده بود، فرصت کافی برای تصویب در مجلس کبک را تا پیش از ماه جون ۲۰۱۸ پیدا نکند. این موضوع به دلیل اشتباهاتی است که در قانون پیشنهادی وجود دارد و به نظر می رسد که فرصت کافی برای رفع این اشتباهات وجود نداشته باشد. این بدان معنی است که برنامه های مهاجرتی استان کبک می توانند که به روال فعلی باقی بمانند.

در طی خبرهایی که در روز ۲۸ مارس برروی وب سایت منتشر کرده بودیم، دولت کبک اعلام کرده بود که قصد دارد تا سیستم ورود پیشتاز مخصوص خود را معرفی کند. با این اوصاف شانس برقراری سیستم اکسپرس اینتری برای گروه متخصصین برای امسال نیز کمتر شده. تغییرات پیشنهادی در خصوص شرایط پذیرش روش سرمایه گذاری کبک نیز فعلا مشخص نیست و ممکن است که تغییری در میزان دارایی و سرمایه گذاری رخ ندهد.

به همین تناسب و در صورت عدم تصویب قانون پیشنهادی،‌مجددا امسال نیز دیگر برنامه های تجاری استان کبک، یعنی خوداشتغالی و کارآفرینی نیز تکلیفی نامعلوم خواهد داشت و امسال نیز به مانند ۲ سال گذشته این دو روش برای پذیرش پرونده باز نشوند.

قابل توجه متقاضیان شرکت بانیان سعادت، این شرکت قراردادهای خود را متناسب با احتمال این تغییرات به روز رسانی نموده و موکلین نیز با توجه به تغییرات اعلامی عمل خواهند نمود.

لطفا توجه داشته باشید که در زمان دریافت اطلاعات دقیق تر و موثق تر این موارد به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

*

*
code

[ قوانین دیدگاه ها ]