آخرین به روز رسانی وجوه مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا برای سال ۲۰۱۷ میلادی

دولت کانادا آخرین به روز رسانی وجوه مورد نیاز برای متقاضیان زیر گروه های نیرو های متخصص  و کارگران مهارتی و نیروهای با تجربه کانادایی را اعلام کرد .
در ابتدای هر سال و با توجه به میزان تورم، دولت کانادا میزان توانایی مالی مهاجران را با تناسب به تعداد افرد خانواده متقاضیان تعیین می نماید.

با اینکه این افزایش بسیار اندک و در کل کمی بیشتر از ۱٪ بوده، با این حال ممکن است این افزایش نرخ ،واجد شرایط بودن برخی از متقاضیان را تحت تاثیر خود قرار دهد . در نتیجه به تمامی متقاضیان توصیه می شود که توانایی مالی خود را بر اساس جدول ۲۰۱۷ که در پایین ذکر گردیده سنجیده و اطمینان حاصل نمایند که از توانایی مالی لازم برخوردار می باشند.

این وجوه برای مهاجران جدید و خانواده های آنها به عنوان مبلغی که در ابتدای ورود برای شروع زندگی و وفق پیدا کردن با محیط جدید و پرداخت هزینه های ابتدایی مانند هزینه اقامت، تعیین می شود.  این پول را نمی توان از شخص دیگری قرض گرفت. این وجوه می تواند در قالب:

۱.: وجوه نقدی

۲: اسنادی که سرمایه قابل پرداخت شما را نشان می دهد (مانند سهام -اوراق قرضه- صورتحساب ها و غیره ) و یا

۳: اسنادی که تضمین پرداخت مبالغی پول به شما می باشد (مانند حواله های بانکی ،چک ، چک های مسافرتی) باشند.

متقاضیان همچنین می توانند مدارک و مستندات مالی همسر خود را ارایه دهند به شرط آنکه وجوه ارایه شده به اندازه مورد نیاز اولیه فرد در کانادا کافی و حمایت کننده باشد . این وظیفه بر عهده خود متقاضی میباشد که به اندازه کافی از حمایت مالی در کانادا برخوردار باشد، همچنین الزامی است که این بودجه در دسترس و قابل انتقال باشد و در گرو وام و تعهدات دیگر نباید باشند .

وجوه باید هم در زمان ارایه درخواست و هم در زمان صدور ویزای اقامت دایم متقاضی و همراهان موجود باشد.

وجوه مورد نیاز از ۲۷ ژانویه ۲۰۱۷

همه وجوه مورد نیاز باید برابر و یا بیشتر از مبالغ ذکر شده برای هر خانواده باشد . تمامی مبالغ به دلار کانادا می باشند.

تعداد افراد خانواده مبلغ مورد نیاز
۱ $۱۲٫۳۰۰
۲ $۱۵٫۳۱۲
۳ $۱۸٫۸۲۵
۴ $۲۲٫۸۵۶
۵ $۲۵٫۹۲۳
۶ $۲۹٫۲۳۶
۷+ $۳۲٫۵۵۰

 

*

*
code

[ قوانین دیدگاه ها ]

مشاهده این صفحه به زبان English